aforizam

АФОРИЗМИ СЛАВИЦЕ АГИЋ

  Гладни смо праве истине. Биће то дуго гладовање.

- Истерана правда се правда да није она због тога крива.

- На самом почетку извукли смо дебљи крај.

- За понеке нема зиме ни за шта, а за неке нема ни лета ни зиме.

- Толико високо је узлетео да ми не можемо ни поглед да добацимо.

- Дошло је време; ја теби, ти мени - не можемо ништа.

- Ја не волим да трачарим. Зато мене не воле комшинице.

- Бос се не изува, али и тешко обува.

- Човечанство је можда напредовало, али човечност је дубоко заглибила.

- Изнели смо доста ствари на чистац и направили сметлиште.

- Када није ништа могао да учини у својој кући, окренуо се политици.

- Знам ја да је људски грешити, али не мора он бити баш таква људина.

- Код мене нема лабаво. Каиш сам чврсто стегла.

- Свет у напредак незаустављиво срља.

- Свео је разум на такву меру, да никога не разуме.

- Нисам ја човек који говори из трбуха. Ја сам гладан човек.

- Не плаши нас кад нас сатерају у теснац. Тескоба нам је природно станиште.

                                             Славица Агић 

Administrator ШИПАК

0 коментара:

Шипак, Београд.Сва права су задржана!Дизајн блога Игор Браца Дамњановић. Омогућава Blogger.